Hopp til hovedinnhold
to menn på stranda smiler til kamera

Møt en tidligere student

Møt en av våre studentambassadører og still spørsmål om alt du lurer på!

Møtet er helt uforpliktende og gratis.

Vi kan treffes over en kopp kaffe eller te i, eller i nærheten av, Trondheim, Oslo, Bergen, Stockholm, Uppsala, Malmø, København, og Århus. Alternativt kan vi møtes digitalt.

Skriv gjerne i skjemaet om (og hvor) du ønsker å møtes fysisk eller om du vil avtale et digitalt møte.

Avtal 1-til-1-møte

Fyll ut skjemaet, så svarer vi så fort vi kan for å avtale tidspunkt.

Vi gleder oss til å treffe deg!

Vi synes alltid det er hyggelig å møte potensielle studenter. Enten du er supermotivert for å reise, eller bare nysgjerrig, tar vi gjerne en prat. Ikke nøl med å ta kontakt - våre studentambassadører vil gjerne møte deg og bidra til at du føler deg tryggere på å studere i utlandet!

Hva skjer etter du har sendt inn skjemaet?

  • 1

    Send inn skjema

    Først sender du inn skjemaet nedenfor. Skriv om du ønsker å møtes fysisk, i så fall hvor, eller om du ønsker et digitalt møte.

  • 2

    Vi kontakter deg

    Vi tar kontakt med deg på e-post og avtaler et tidspunkt.

  • 3

    Vi sees!

    Når møtetidspunktet kommer, møtes vi digitalt eller fysisk over en kopp kaffe eller te for å snakke om studiene. Hvis du ikke vet helt hva du lurer på, er det også helt greit - vi elsker å fortelle fritt om våre opplevelser i utlandet!